Komunikat

  1. Uwaga! W dniu 02 maja 2018 r. Biuro Kujawsko-Pomorskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa będzie NIECZYNNE!! Za utrudnienia przepraszamy.

Motoarena

Toruń

Szukasz pracy

KIEROWNIK ROBÓT INSTALACYJNYCH

KIEROWNIK ROBÓT INSTALACYJNYCH
Miejsce pracy: Solec Kujawski (budowy na terenie kraju)
Nr ref. 01IŻ

więcej...

Inżynier Budowy

Agencja Pośrednictwa Pracy In Temporis Polska od 2005 roku figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 1954. Od tego czasu prowadzimy działalność na terenie Polski i Unii Europejskiej w zakresie pośrednictwa pracy i agencji pracy tymczasowej.

Dla naszego klienta, belgijskiej firmy działającej w obszarze produkcji prefabrykatów betonowych, poszukujemy osoby zainteresowanej pracą na stanowisku:

Inżynier budowy

Lokalizacja: Saint Vith (Belgia)

Nasz klient jest to działająca od niemal 100 lat rodzinna firma realizująca projekty z zakresu budownictwa mieszkaniowego, komercyjnego i projektów deweloperskich. Od 2010 działalność ukierunkowana jest też na domy pasywne, domy o zerowym zużyciu energii, w dziedzinie której odnosi duże sukcesy. Są one możliwe dzięki opatentowanemu systemowi konstrukcyjnemu PAMAflex.

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za zarządzanie projektami na prefabrykacji:

- ustalanie i opracowywanie planów z projektantem;

- komunikacja z klientami;

- zamówienia materiałów;

- weryfikacja planów;

- monitorowanie produkcji, raportowanie.

więcej...

Inżynier Budowy


ELEKTROBUDOWA SA spółka notowana na GPW w Warszawie, istniejąca od 1953 roku jest wiodącym wykonawcą robót elektrycznych oraz dostawcą aparatury rozdzielczej średnich i niskich napięć. Od wielu lat zajmuje pozycję niekwestionowanego lidera na rynku produkcji i usług elektroenergetycznych w Polsce.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko: Inżynier budowy

więcej...