Komunikat

  1. Informujemy, że strona internetowa Kujawsko-Pomorskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa jest w przebudowie. Za utrudnienia przepraszamy.

Opera Nova

Bydgoszcz

Aktualności 2018

Wyjazd szkoleniowo-technicznym „Drogi wodne z urządzeniami hydrotechnicznymi (Kanał Elbląski)”.

Kujawsko - Pomorska Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa serdecznie zaprasza swoich członków do udziału w wyjeździe szkoleniowo-technicznym „Drogi wodne z urządzeniami hydrotechnicznymi (Kanał Elbląski)”.

Wyjazd odbędzie się w terminie 23-24 sierpnia 2018 r. (czwartek-piątek).

Wstępny program:
- zwiedzanie elektrowni wodnej,
- zapoznanie z budowlami wodnymi: jaz, śluzy, zbiornik retencyjny,
- rejs statkiem po kanale Elbląskim wraz ze śluzowaniami,
- nocleg w gospodarstwie agroturystycznym (Miłomłyn).

Koszt udziału w wyjeździe technicznym wynosi 350 zł za osobę (250zł opłaca członek Izby, 100 zł dofinansowuje KUP OIIB). Istnieje możliwość udziału w wyjeździe osoby towarzyszącej nie będącej członkiem Izby. Koszt osoby towarzyszącej wynosi 350 zł.

Zapisy trwają do dnia 30 czerwca  2018 r. Liczba miejsc ograniczona! (max. 40 osób).

Wpłat należy dokonać do dnia 30 czerwca 2018 r. przelewem na konto Kujawsko-Pomorskiej  Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa nr 78 1240 6478 1111 0000 4949 9276
Zgłoszenia uczestników przyjmują pracownicy biura Kujawsko-Pomorskiej OIIB pod numerem tel.: 52-366-70-50, 52-366-70-51 oraz pod adresem mailowym: szkolenia@kup.piib.org.pl.

Szczegóły organizacyjne podamy w późniejszym terminie.

więcej...

UWAGA!!! STRONA INTERNETOWA W PRZEBUDOWIE

Informujemy, że strona Kujawsko-Pomorskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa jest w przebudowie.

Zmieniamy się na lepsze dla Państwa.

Za utrudnienia przepraszamy.

więcej...

Bezpłatna publikacja "Przewodnik projektanta"

Zapraszamy do składania zamówień na publikację „Przewodnik Projektanta” Wydawnictwa Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa.

Nota prasowa „Przewodnik projektanta” do wykorzystania:

Przewodnik Projektanta to publikacja będąca zbiorem informacji pomocnych przy projektowaniu obiektów budowlanych i instalacji. Skierowana jest do szerokiego grona osób, które chcą poszerzyć swoją wiedzę o procesie projektowania ze szczególnym uwzględnieniem specyfiki materiałów budowlanych, wykończeniowych i instalacyjnych. Przedstawiona jest również tematyka związana z obowiązującymi regulacjami prawnymi i procedurami z zakresu wykonywania działań projektowych w procesie inwestycyjnym.

Dla członków PIIB publikacja „Przewodnik Projektanta” jest bezpłatna. Osoby, które są zainteresowane otrzymaniem „Przewodnika Projektanta” proszone są o wypełnienie formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie www.izbudujemy.pl/formularze/przewodnikprojektanta/

Dla wszystkich osób zainteresowanych współtworzeniem publikacji „Przewodnik Projektanta” została przygotowana ankieta, która to dostępna jest na stronie www.izbudujemy.pl/ankieta

Informacje dotyczące „Katalogu Inżyniera”:

Pragnę również poinformować, że członkowie PIIB mogą bezpłatnie pobrać e-wydanie „Katalog Inżyniera” edycja 2017/2018.  Formularz do składania zamówień dostępny jest na stronie www.izbudujemy.pl/formularze/e_ki.php

więcej...

Marian Lipkowski nie żyje

Z żalem zawiadamiamy, że 27 marca 2018 r. zmarł w wieku 78 lat nasz drogi kolega inż. Marian Lipkowski, członek założyciel Kujawsko - Pomorskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa oraz Skarbnik Okręgowej Rady KUPOIIB w latach 2002-2018.

Wyrazy głębokiego współczucia składamy Rodzinie oraz Bliskim Zmarłego.

więcej...